Укажіть коефіцієнти a, b i c зведеного квадратного рівняння * (x-4)(x+4)=(x+3)2​


Ответы на вопрос

Отвечает Чурсина Аня.

(x-4)(x+4)=(x+3)*2

х²-16=2х+6

х²-16-2х-6=0

х²-2х-22=0

а=1; b=-2; с=-22