У рівнянні х^2 +рх-18=0 один з коренів дорівнює -9 .Знайдіть другий корінь і коефіціент р


Ответы на вопрос

Отвечает Конарев Иван.

Ответ:

p = 7 и х2 = 2

Объяснение:

За теоремою Вієта:

p = -(x1 + x2)

-18 = x1 * x2

Нехай х1 = -9, тоді

-18 = -9 * х2

х2 = 2

p = - (2 - 9) = 7