СРОЧНО!!! Знайдіть значення виразу5 · (3х + 2у) – 3 · (5х – 2k), якщо у = -6; k = -5; х = 2.


Ответы на вопрос

Отвечает Цыгина Дарья.

Ответ:

-90

Пошаговое объяснение:

5•(3•2+2•(-6))-3•(5•2-2•(-5))=

5•(6+(-12)-3•(10-(-10))=

5•(-6)-3•20=

-30-60=

-90