Питання №1 Виконайте віднімання: 3 1/5 - (-4 1/7) а) 7 12/35 б) -33/35 в) -7 1/6 г) 1 2/35

Питання №2 Знайдіть значення виразу: - 19,23 - 15,88 - ( - 21,34) + ( - 11,08). а) 2,69 б) - 67,53 в) - 24,85 г) 13,61 Питання №3 Знайдіть значення виразу: - c - 5,7, якщо c = 5 1/6 а)10 13/42 б)1/42 в)-8/15 г)-10 13/15 Питання №4 Спростіть вираз: 9,8 - k - 7,9 + 3,4 + k. 14,3 5,3 – 2k -1,5 + k 5,3 Питання №5 ? 2 бали Знайдіть координату точки на координатній прямій, яка віддалена від точки c (-3 2/7) на 3 2/7 одиниці. а)6 4/7 або 0 б) 0 в) -6 4/7 або 0 г)-6 4/7 Питання №6 Знайдіть значення виразу a - b - c + d, якщо a = - 2,3; b = 4,5; c = - 4,1; d = 2,7. Відповідь:

Ответы на вопрос

Отвечает Горохов Евгений.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1)

3. 1/5 - (-4. 1/7) = 3. 1/5 + 4. 1/7 =

3. 7/35 + 4. 5/35 = 7. 12/35

Ответ: А)

2)

-19,23 - 15,88 - (-21,34) + (-11,08) =

-19,23 - 15,88 + 21,34 - 11,08 = -24,85

Ответ: В)

3)

- 5. 1/6 - 5,7 = -5. 1/6 - 5. 7/10 =

-5. 5/30 - 5. 21/30 = -10. 26/30 =

-10. 13/15

Ответ: Г)

4)

9,8 - к - 7,9 + 3,4 + к = 5,3

Ответ: Г)

5)

-3. 2/7 + 3. 2/7 = 0

-3. 2/7 - 3. 2/7 = -6. 4/7

Ответ: В)

6)

-2,3 - 4,5 - (-4,1) + 2,7 =

-2,3 - 4,5 + 4,1 + 2,7 = 0