Складіть зведене квадратне рівняння корені якого є числа 3 і – 2.


Ответы на вопрос

Отвечает Растова Лиза.

Ответ:

x^2-x-6=0

Объяснение:

x^2+px+q=0; p=-(x_1+x_2); q=x_1x_2

x_1=3; x_2=-2

p=-(3+(-2))=-1

q=3*(-2)=-6

x^2-x-6=0