Складіть зведене квадратне рівняння, коренями якого числа є -5 і 12


Ответы на вопрос

Отвечает Савиных Ксения.

Ответ:

x^2+px+q=0\\\\p=-(x_1+x_2)=-(-5+12)=-7\\\\q=x_1\cdot x_2=-5\cdot 12=-60\\\\\\\boxed{\; x^2-7x-60=0}