За три дні продали 15 т картоплі. За перший день продали в 1,5 рази менше, ніж за другий, а за

третій на 2 т менше, ніж за перші два дні. Скільки тонн картоплі продавали щодня?

Ответы на вопрос

Отвечает Галявиев Радис.

Ответ:

первый день - х

второй день - 1,5*х

третий (х+1,5х)-2

всего 15

х+1,5х+х+1,5х-2=15

2х+3х=17

5х=17

х=3,4 т - первый день

1,5*3,4=5,1 т - второй день

3,4+5,1-2=6,5 т - третий день

Объяснение: