Знайдіть суму коренів квадратного рівняння 2x²+20x-3=0


Ответы на вопрос

Отвечает Шидова Светлана.

2x^2+20x-3=0\\\\x_1+x_2=-\dfrac{20}{2}=-10

теорема Виета