1) Побудуйте графік функції,заданої формулою:y= - x+1 Користуючись графіком,знайдіть: а)значення

y,яке відповідає значенню x = - 4; б)значення x,якому відповідає y = -3; 2) Знайдіть координатиточок перетину з осями координат графіка функції: y= - 1,7 x +34 Знайдіть координати точоки перетину графіків функцій: y=3x-2 і y=2x -3

Ответы на вопрос

Отвечает Золотухина Ариша.

Ответ:

1.

а) 5, потому что -4 подставляем под х, получается у= -(-4) + 1. у=4+1. у=5

б) 4, опять таки подставляем. -3=-х+1. х=1+3 х=4