Знайди сторону квадрата, діагональ якого дорівнює (корень) 18 см.СРОЧНО!! Довжина похилої

дорівнює 41 см, а довжина перпендикуляра — 40 см. Знайдипроекцію похилої.​

Ответы на вопрос

Отвечает Иван Емцев.

1. стороны квадрата равны по х, а диагональ равна х√2, отсюда х=√18/√2=√9=3/см/

Ответ 3 см.

2. Длину проекции найдем по теореме Пифагора

√(41²-40²)=√(81*10=9/см/

Ответ 9см