Розв'яжіть систему рівнянь способом додавання 6х+5у=2 і -3х+2у=17.


Ответы на вопрос

Отвечает Иванов Рома.

Ответ: у=4, х=-3

Объяснение:

 6х+5у=2

-3ч+2у=17

НСК (у) = 10

 6х+5у=2 множимо на 2 весь приклад

-3х+2у=17 множимо на -5 весь приклад

12х+10у=2

15х-10у=-85

12х+15х=-83

27х=-83

х=-3

6*(-3)+5у=2

5у=20

у=4

(-3;4)