Знайдіть корені рівняння x2 + 4x - 5 = 0


Ответы на вопрос

Отвечает Ханадян Давид.

Ответ:

 \frac{5}{6}

Объяснение:

x2 + 4x = 6x \\ 6x - 5 = 0 \\ 6x = 5 \\ x =  \frac{5}{6}