Складіть зведене квадратне рівняння коренями якого є числа 3 і -7


Ответы на вопрос

Отвечает Тимошкова Алина.

По теореме Виета:

x₁ + x₂ = -b.

x₁ + x₂ = 3 + (-7) = 3 - 7 = -4.

b = 4.

x₁ · x₂ = q.

3 · (-7) = -21.

c = -21.

x² + 4 - 21 = 0