Знайдіть добуток коренів рівняння х (х – 3)(х – 2)(х – 1) = 24.


Ответы на вопрос

Отвечает Колмогоров Паша.

Ответ:

0

Объяснение:

Так:

(х-4)*(х-3)*(х-2)*(х-1)=24

Розкриємо дужки, отримаємо:

x^4-10 x^3+35 x^2-50 x = 0

Вільний член будь-якого многочлена однієї змінної - це добуток його коренів.

В нашому випадку вільний член=0, добуток коренів = 0.

Можна так:

Розкриємо:

х (x^3-10 x^2+35 x-50) = 0

Один з коренів = 0, тому в незалежності від інших їх загальний добуток = 0