Не розвязуючи рівняння знайдіть суму і добуток його коренів 1)x2+6x-7=0 2)2x2-5x+2=0


Ответы на вопрос

Отвечает Краев Артём.

Объяснение:

1)

 {x}^{2}  + 6x - 7 = 0 \\ x1 + x2 =  \frac{ - b}{a}  =  \frac{ - 6}{1}  =  - 6 \\ x1 \times x2 =  \frac{c}{a }  =  \frac{ - 7}{1}  =  - 7

2)

2 {x}^{2}  - 5x + 2 = 0 \\ x1 + x1 =  \frac{ - b}{a}  =  \frac{ - ( - 5)}{2}  =  \frac{5}{2}  = 2.5 \\ x1 \times x2 =  \frac{c}{a}  =  \frac{2}{2}  = 1