Знайти перший член геометричної прогресії (bn), якщо b6=0,243; q=0,3.


Ответы на вопрос

Отвечает Шикарзаде Алик.

Ответ:

b1=100

Объяснение:

b6=b1×q5

b1=b6÷q5=0,243÷(0,3)⁵=0,243÷0.00243=100