Знайдіть суму та добуток коренів рівняння 3х 2 -х-24=0


Ответы на вопрос

Отвечает Ракипов Раиль.

3х²-х-24=0 /:3

х²-1/3х-8=0

сумма корней=1/3

произведение корней= -8