Один з коренів рівняння x^-5,5x+2,5= 0 дорівнює 5.Знайдіть  другий корінь рівняння  


Ответы на вопрос

Отвечает Собко Кирилл.

x² - 5,5x + 2,5 = 0

x₁ = 5

x₁ + x₂ = 5,5

x₂ = 5,5 - x₁ = 5,5 - 5 = 0,5

x₂ = 0,5