Не розв'язуючи рівняння знайти суму і добуток коренів.а) х²+14х+36=0 б) 10х²-х-3=0​


Ответы на вопрос

Отвечает Завадский Женя.

Ответ:

За теоремою вієта сума коренів = оберненому  2 коефіціенту а добуток вільному члену, тоді

x1*x2=36, x1+x2=-14 (1 рівняння)

x1*x2=-3/10, x1+x2=1/10 (2 рівняння) тут потрібно було свести рівняння і убрати старший коефіціент 10 поділивши все рівняння на 10

Объяснение: