Дитячий майданчик має форму прямокутника, площа якого дорівнює 60 м2. Одна його сторона на 4 м

більша, ніж інша. На дитячому майданчику необхідно побудувати бордюр. У магазині продається матеріал для бордюру в упаковках. В одній упаковці є 25 м матеріалу. 1. Обчисли довжину та ширину дитячого майданчика.Менша сторона дитячого майданчика (ціле число) дорівнює:[ ]мБільша сторона дитячого майданчика (ціле число) дорівнює:[ ]м2. Обчисли, скільки упаковок матеріалу для бордюру необхідно купити.Необхідна кількість упаковок дорівнює (відповідь округли до десятих): [ ]м

Ответы на вопрос

Отвечает Муратов Ренат.

Ответ:

(х+4)х=60

х^2+4x=60

х^2+4x-60=0

D=b^2-4ac=16-4*1*(-60)=16+240=256

x1=-4+16/2=6

x1=-4-16/2=-10- ответ не подходит, т.к. сторона не может быть отрицательной

меньшая сторона 6 м

большая сторона 10 м

(6+10)*2=32 - длина всего бордюра вокруг площадки (периметр площадки),

одной пачки не хватит, т.к. 32/25=1,28=1,3 пачки, т.е. нужно 1,3 пачки

Объяснение: