Дитячий майданчик має форму прямокутника, площа якого дорівнює 60 м2. Одна його сторона на 4 м

більша, ніж інша. На дитячому майданчику необхідно побудувати бордюр. У магазині продається матеріал для бордюру в упаковках. В одній упаковці є 25 м матеріалу. 1. Обчисли довжину та ширину дитячого майданчика. Менша сторона дитячого майданчика (ціле число) дорівнює: [ ] м Більша сторона дитячого майданчика (ціле число) дорівнює: [ ]м 2. Обчисли, скільки упаковок матеріалу для бордюру необхідно купити. Необхідна кількість упаковок дорівнює (відповідь округли до десятих): [ ]м

Ответы на вопрос

Отвечает Тузелханов Оспан.

1. Обчисли довжину та ширину дитячого майданчика.

Ширина х м, довжина х+4 м.

х(х+4)=60;  х²+4х-60=0;  х1=6 (х2=-10);  

Менша сторона дитячого майданчика (ціле число) дорівнює:

[ 6] м

Більша сторона дитячого майданчика (ціле число) дорівнює:

[ 10]м

2. Обчисли, скільки упаковок матеріалу для бордюру необхідно купити.

6+6+10+10=32 м довжина бордюра

32:25=1,28 упаковок

Необхідна кількість упаковок дорівнює (відповідь округли до десятих):

[ 2 ] упаковки