Знайдіть суму перших 6 членів геометричної прогресії, якщоb3 = –8, q = –2. *​


Ответы на вопрос

Отвечает Агарок Татьяна.

Ответ: ь2=4, ь1=-2, ь4=16, ь5=-32, ь6=64, сумма равна  -2+4-8+16-32+64=-42+84=42.

Объяснение: