Одне із чисел на 5 більше ніж інше.Знайдіть ці числа,якщо їх добуток дорівнює 36


Ответы на вопрос

Отвечает Гаделисламов Ильмир.

Роз-ня:

Нехай менше число=x, то більше число=x+5.

Складемо рівняння:

x*(x+5)=36

x²+5x-36=0

За Т. Вієта:

x₁+x₂=-5

x₁*x₂=-36

x₁=4; x₂=-9

Отже ми маємо два варіанти розв'язку:

1)Менше число=4, більше число=9.

2)Менше число=-9, більше число=-4.

Відповідь:

4;9 або -9;-4

Отвечает Рождественский Никита.

Вот в принципе ⬇️

И все решение