Чому дорівнюють сторони прямокутника a і b, якщо вони відносяться,

як 5 : 3, а площа прямокутника дорівнює 960 м2?​

Ответы на вопрос

Отвечает Ким Алина.

Відповідь:

40 м, 24 м.

Пояснення:

Нехай а=5х м, в=3х м, тоді

5х*3х=960

15х²=960

х²=64

х=8

а=5*8=40 м

в=3*8=24 м