Знайдіть корені рівняння: 0,5(х-2)+2,5(-х+4)=-39 


Ответы на вопрос

Отвечает Галиева Алина.

Ответ:

0,5(x-2)+2,5(-x+4)=-39

0,5x-1-2,5x+9=-39

-2x+8=-39

-2x=-47

x=23,5

Объяснение: