одне з двох натуральних чисел на 3 менше від другого. Знайдіть ці числа, якщо їх добуток дорівнює

18​

Ответы на вопрос

Отвечает Шадрин Игорь.

Ответ:

6 и 3

Объяснение:

x - первое число

x-3 - второе число

x>0, x - целое

x*(x-3)=18

x²-3x-18=0

D= 9+72= 81

x1= (3-9)/2= -3 - не корень

x2= (3+9)/2= 6