Скільки коренів має рівняння 0,2х^2 + 2х+5=0


Ответы на вопрос

Отвечает Гольц Владимир.

Відповідь:

0,2х^2 + 2х+5=0

1) x^2+10x+25=0

2) (x+5)^2=0

3) x+5=0

4) x=-5 (один корінь)

Пояснення:

1 Ділимо обидві частини на 0,2

2 Розкладаємо вираз на множники

3 Прирівнюємо основу до 0

4 Переносимо константу у праву частину