Не виконуючи побудови знайти кординати точки перетину графіків рівнянь x+2y=4 і x-3y=-1


Ответы на вопрос

Отвечает Подхватилина Маргарита.

Ответ:

x+2y=4          x-3y=-1

x=4-2y           x=3y-1

4-2y=3y-1 , -2y-3y=-1-4 , -5y=-5, y=1

x=4-2=2 (x= 3-1=2)

Відповідь - (x,y)=(2,1)