Не виконуючи побудов, знайти координати точки перетину графіків рівнянь: х+2у=4 і х–3у= -

1. варіанти відповідейа) (3; 0)б) (2; - 2)в) (3; 1)г) (2; 1)​

Ответы на вопрос

Отвечает Иванов Илья.

Роз-ня:

З другого р-ня:

x=3y-1

Підставимо у перше р-ня:

3y-1+2y=4     5y=5     y=1

І з другого р-ня:

x-3*1=-1      x=3-1     x=2

(2;1)- точка перетину графіків

Відповідь:

Г