В якій точці графік функції у =x2−3x+2 перетинає вісь Oу? Знайдіть область значень

функції у = х 2  − 4х + 1;

Ответы на вопрос

Отвечает Гуль Алина.

Ответ:

Объяснение:

1)  точке (0;2)

2)y=x^2-4x+1=x^2-4x+4-4+1=(x-2)^2-3,  вершина параболы (2;-3),

ветви  вверх,  область значений  [-3; +~)