1. Не виконуючи побудови , знайдiть координати точки перетину графiкiв функцiй y=4+2x i y = -4x+7

2. Спростiть вираз (3х-2y)^2+(3x+2y)(3x-2y)-8y(y-4x+3) i знайдiть його значення , якщо х=2 , у=1 - 40 3. Двi швачки пошили 162 спiдницi . Перша працювала 8 днiв , а друга - 15 скiльки спiдниць шила кожна швачка , якщо перша за 5 дн. роботи пошила на 3 спiдницi бiльше нiж друга за 7 дн

Ответы на вопрос

Отвечает Обухов Ваня.

Ответ:

Объяснение:

1. y=4+2x    y=-4x+7

4+2x=-4x+7

6x=3 |÷6

x=0,5     ⇒

y=4+2*0,5=4+1=5.

у=5.

Ответ: (0,5;5).

2.

(3x-2y)^2-(3x+2y)*(3x-2y)-8y*(y-4x+3)=\\=9x^2-12xy+4y^2-9x^2+4y^2-8y^2+32xy-24y=20xy-24y=4y*(5x-6).

3.

Нехай кількість спідниць, що зшила перша швачка - х, а друга - у.  ⇒

{8x+15y=162 |×7       {56x+105y=1134

{5x-7y=3  |×15           {75x-105y=45

Підсумовуємо ці рівняння:

131х=1179  |÷131

x=9.      ⇒

5*9-7y=3

45-7y=3

7y=42 |÷7

y=6.

8*9=72

6*15=90.

Відповідь: 72 спiдниці зшила перша швачка,

                    90 спiдниць зшила друга швачка.