Складіть зведене квадратне рівняння корені якого дорівнюють 5 і -3


Ответы на вопрос

Отвечает Розайненко Ольга.

x₁+x₂=-b

x₁*x₂=c

-b=(-3+5)=2

b=-2

c=-3*5

c=-15

Полученное уравнение:

x²-2x-15=0

Проверка:

D=(-2)²-4*1*(-15)=4+60=64     √64=8

x₁=(2-8)/2=-3

x₂=(2+8)/2=5