Розв'яжіть системи лінійних рівнянь методом додавання 1.3x+4y=-5 5x-3y=112. 0,2x-4y=2

0,5x+2y=113. 0,7x-0,3y=1,2 -2x+5y=9​

Ответы на вопрос

Отвечает Абдуллаева Нурайя.

Ответ:

1. x=1; y=-2

2. x=20; y=0,5

3. x=3; y=3

Объяснение:

\left \{ {{3x+4y=-5|*3} \atop {5x-3y=11|*4}} \right. \\\left \{ {{9x+12y=-15} \atop {20x-12y=44}} \right. \\9x+12y+20x-12y=-15+44\\29x=29\\x=1\\9*1+12y=-15\\12y=-24\\y=-2

\left \{ {{0,2x-4y=2} \atop {0,5x+2y=11|*2}} \right. \\\left \{ {{0,2x-4y=2} \atop {x+4y=22}} \right. \\0,2x-4y+x+4y=22+2\\1,2x=24\\x=20\\\\0,2*20-4y=2\\4-4y=2\\-4y=-2\\y=0,5

\left \{ {{0,7x-0,3y=1,2|*5} \atop {-2x+5y=9|*0,3}} \right. \\\left \{ {{3,5x-1,5y=6} \atop {-0,6x+1,5y=2,7}} \right. \\3,5x-1,5y-0,6x+1,5y=6+2,7\\2,9x=8,7\\x=3\\\\0,7*3-0,3y=1,2\\2,1-0,3y=1,2\\-0,3y=-0,9\\y=3