Поможіть пж даю 35 балів . знайдіть дискримінант квадратного тричлена та вкажіть кількість його

коренів . 1) x2+4x-5 2)x2-x+7

Ответы на вопрос

Отвечает Аксаментова Маша.

Відповідь:

1. x2 + 4x - 5 = 0 Найдем дискриминант квадратного уравнения:D = b2 - 4ac = 42 - 4·1·(-5) = 16 + 20 = 36

X1=-5

x2=1

Пояснення: