Поможіть пж даю 35 балів . знайдіть дискримінант квадратного тричлена та вкажіть кількість його

коренів . x2-x+7

Ответы на вопрос

Отвечает Кудашкина Виктория.

Объяснение:

x^2-x+7=0

D=1-28= - 27 <0 => коренів не має