(корінь з 28 - 3)*(корінь з 28-3) - сделайте ПЖ. Очень надо...


Ответы на вопрос

Отвечает Третьякова Дарина.

(√28-3)*(√28+3) = √28*√28-3√28+3√28-9 = 28-9 = 19.

За формулою скороченого множення: (a-b)*(a+b) = a^2 - b^2.