Звільніться від ірраціональності в знаменнику: а)15/корінь з 5 б) 8/корінь з 6 + корінь з 2 в)(1/2

корінь з 7 - 1 ) - (1/2 корінь з 7 + 1)

Ответы на вопрос

Отвечает Головина Влада.

а)15/корінь з 5 = 15 * корінь з 5 / корінь з 5 * корінь з 5 = 15 корінь з 5 / 5 = 3 корінь з 5

б)8/корінь з 6 + корінь з 2 = 8*(корінь з 6 - корінь з 2)/(корінь з 6 + корінь з 2)*(корінь з 6 - корінь з 2) = 8*(корінь з 6 -корінь з 2)/(6 - 2) = 8*(корінь з 6 -корінь з 2)/4 = 2*(корінь з 6 - корінь з 2)