Розв'яжіть рівняння 1) 3х+2/2+5-2x/3=6 2)7x-(x+12)=6(x-2)


Ответы на вопрос

Отвечает Чуб Денис.

Ответ:

1) -2

2) Безкінечна кількість

Объяснение:

1)

Зводимо до спільного знаменника і вийде:

3*(3х+2) + 2*(5 - 2х) = 6

Розкриваємо дужки:

9х + 6 + 10 - 4х = 6

Переносимо числа у відповідні сторони:

9х - 4х = 6 - 6 - 10

Виходить:

5х = -10

х = -10/5

х = -2

2)

Розкриваємо дужки:

7х - х - 12 = 6х - 12

Переносимо числа у відповідні сторони:

7х - х - 6х = -12 + 12

Виходить:

0х = 0

Це означає що рівняння має безкінечну кількість розв'язків