5. За 5 год. на автобусі і 9 год. на потязі туристи проїхали 818 км. Яка швидкість потяга, якщо

вона на 10 км/год більша від швидкості автобуса?

Ответы на вопрос

Отвечает Мидлер Аня.

Ответ:

62 км/год.

Объяснение:

Нехай швидкість автобуса х км/год, тоді швидкість потяга х+10 км/год Маємо рівняння:

5х + 9(х+10) = 818

5х+9х+90=818

14х=728

х=52

Швидкість автобуса 52 км/год, швидкість потяга 52+10=62 км/год.