Відстань між двома містами потяг подолав за 5 год. , а легковий автомобіль за 7 год. Знайдіть

швидкість потяга і швидкість автомобіля, якщо швидкість потяга більша від швидкості автомобіля на 24 км/год. ДОПОМОЖІТЬ БУДЬ ЛАСКА

Ответы на вопрос

Отвечает Айтбай Алина.
Ответ:

Объяснение:
Візьмемо швидкість автомобіля за x, тоді швидкість потяга=x+24. Тепер складем рівняння:
7x=5(x+24). І розв'яжимо його:

7x=5(x+24)
7x=5x+120
7x-5x=120
2x=120
x=120/2
x=60(км/год) автомобіля.
Тепер знайдемо швидкість потяга:
60+24=84(км/год).
Відповідь:Швидкість поїзда–84км/год, а автомобіля–60км/год.