За 2 год на автобусі й6 год на поізді туристи проїхали 600 км, Знайдіть швидкість поїзда, якщо на

поізді туристи проїжджали за годину на 20 км більше, ніж на автобусі.(hellp)​

Ответы на вопрос

Отвечает Магданов Ильнар.

Ответ:

x-швидкість автобуса

y-швидкість поїзда

{2*х+6*у=600

{y-х=20;

x = 150 км/год

y = 50 км/год

Объяснение:

x = 300/2

y = 300/6