Знайдіть30- ий член арифметичної прогресії (An)якщо a5=9, a7=13


Ответы на вопрос

Отвечает Khariv Vlad.

{a5 = a1+4d

{a7 = a1+6d

{a1+6d = 13

{a1+4d = 9

2d = 4

d = 2

a1 = 9-4d = 1

a30 = a1+29d = 1+29•2 = 59