Знайдіть значення виразу 0,5: 1,25 - 5|16 +1|4 і результат округліть до тисячних (Математика)


Ответы на вопрос

Отвечает Samohvalov Alex.

Ответ:

- \frac{13}{80} или -0,1625

Объяснение:

0,5: 1,25 - \frac{5}{16} + \frac{1}{4}=

=0,4-\frac{9}{16}=

= -\frac{13}{80}