Розв'яжіть рівняння способом підстановки 3x-2y=5 x+2y=7


Ответы на вопрос

Отвечает Нуралиев Наби.

Ответ:

{3x-2y=5

{x+2y=7

із другого рівняння: х=7-2у

підставляємо у перше

3(7-2у)-2у=5

21-6у-2у=5

-6у-2у=5-21

-8у=-16

-у=-2

у=2

знаходимо значення х

х=7-2у

х=7-2*2

х=3

відповідь:(3;2)

Объяснение: