Радгосп засіяв пшеницею 12500 га. З кожного гектара зібрали по 35 ц пшениці. При розмелюванні

пшениці одержують 90% борошна. При випіканні хліба виходить 40% випічки. Скільки хліба вийде із зібраної пшениці ? Відповідь записати в тоннах

Ответы на вопрос

Отвечает Досмагулов Диас.

Ответ:

15750 т

Объяснение:

((12500 \cdot 35) \cdot 0.9) \cdot 0.4 = 157500 ц = 15750 т

Отвечает Крюков Влад.

12500*35=437500 (ц) пшениці зібрали

437500*90:100=393750 (ц) борошна одержали

393759*40:100=157500 (ц) = 15 750 т хліба випікли

Відповідь: 15 750 тонн.