Помогите решить задачи! 1. З одного поля зібрали по 40ц ячменю з гектара, а з другого - по 35ц з

гектара. Усього було зібрано 2600ц. Наступного року врожайність першого поля збільшилась на 10%, другого - на 20%, а в результаті разом було зібрано на 400ц більше. Знайдіть площу кожного поля.2. Половину цукерок розфасували в мішечки по 500г у кожний, а другу полоину - у менші мішечки по 300г у кожний. Усього вийло 32 мішечки. Скільки було цукерок?3. Скільки треба взяти 4-відсоткового і скільки 10-відсоткового розчинів солі, щоб одержати 180г 6-відсоткового розчину?4. Сума двох чисел = 28, а різниця їх квадратів = 112. Знайдіть ці числаю

Ответы на вопрос

Отвечает Тимофеева Катя.

1Система:(то что в скобках не пиши,объяснила почему такой x)40x+35y=260040*1.1x(110 проц)+35*1.2y(120 проц)=3000 40x+35y=2600 домножаем на -644x+42y=3000 домножаем на 5 -240x-210y=-15600220x+210y=15000Складываем:-20x=-600-x=-30x=30 44x+42y=30001320+42y=300042y=3000-1320y=1680/42y=40Ответ:(30;40)первое поле 30 гектарвторое 40 гектар

2. 
1)550-300=250(г)половина цукерків
2) 250*2=500 (г)маса всіх цукерків в коробці
3)550-500=50 (г) маса порожньої коробки 

4.
x = -3b = 5(-3)² - 5² = -16-3 + 5 = 2