В андрійка 32 журнали пізнайко і 44 журнали стежинка а в юрка всього 23 журнали. на скільки меше

журналів уюрка в андрійка 32журнали пізнайко і 44 журнали стежинка а в юрка-- на 23 журнали менше ніж усього в андрійка. скільки журналів у юрка

Ответы на вопрос

Отвечает Махов Влад.

32+44=76 всього журналів у Андрійка
76-23=53 журнали - на стільки у Юрка журналів менше
===========================
32+44=76 всього журналів у Андрійка
76-23=53 журналів у Юрка