ПОЖАЛУЙСТА ПОМОГИТЕ ОЧЕНЬ СРОЧНО!!!!!!!!!З одного поля зібрали по 45 ц пшениці з гектара, а з

другого – по 40 ц з гектара. Всього було зібрано 1900 ц. Наступного року врожайність першого поля зменшилася на 20%, другого – на 15%, а весь зібраний урожай зменшився на 330 ц. Знайдіть площу кожного поля.

Ответы на вопрос

Отвечает Дашкевич Аня.
Х- площадь 1го
у-площадь 2го
45х+40у=1900
45х=1900-40у
х=(1900-40у)/45

100-20=80%
80/100=0,8%

100-15=85%
85/100=0,85

0,8*45х+0,85*40у=1900-330
36х+34у=1570
36х=1570-34у
х=(1570-34у)/36
(1900-40у)/45=(1570-34у)/36 умножим на 9
(1900-40у)/5=(1570-34у)/4 
5(1570-34у)=4(1900-40у)
7850-170у=7600-160у
160у-170у=7600-7850
-10у=-250
у=-250/(-10)=250/10=25 -площадь второго
х=(1570-34*25)/36=(1570-850)/36=720/36=20-площадь первого