пішохід подолав відстань між 2ма селищами за 7 годин,а вершник за 3 години.швидкість вершника на

5,6 км/год більша.знацти швидкість кожно

Ответы на вопрос

Отвечает Дудник Марьяна.

Ответ:

Объяснение:

Нехай швидкість вершника х км/год, тоді швидкість пішохода- (х - 5,6) км/год.

Складаємо рівняння:

7(х-5,6) = 3х

7х-39,2 = 3х

4х = 39,2

х=9,8 км/ч швидкість вершника

х-5,6=9,8-5,6= 4,2 км/ч швидкість пішохода