Розв’яжи задачу, склавши рівняння: Катер за течією за 4 год. проплив таку ж відстань, яку

пропливає за 5 год. проти течії. Швидкість течії річки дорівнює 1 км/год. Обчисли швидкість катера у стоячій воді.

Ответы на вопрос

Отвечает Холина Александра.

Ответ:

9 км/ч

Объяснение:

x - скорость катера, км/ч.

4(x+1)=5(x-1)

4x+4=5x-5

5x-4x=5+4

x=9 км/ч